wtorek, 21 maja 2013

Wampir :)


Wampir w The sims 2
Wampiry1
 1. Wampira można spotkać od 19.00 do 6.00 w restauracji na przedmieściu. Najpierw musisz z nim się zaprzyjaźnić (długo to trwa, ponieważ wampir trudno podnosi swój pasek związku stałego, lecz gdy już się z nim zaprzyjaźnisz może cię ukąsić). Gdy się wprowadzi kliknij na niego, a potem na Sima/Simkę która ma się stać wampirem. Trzeba poszukać opcji "Ukąś w szyję" i klikasz. Twój Sim jest wampirem. Jeśli chcesz mieć dziecko ze swoją Simką i wampirem to tak jak zwyczajnie tyle że dziecko urodzi się normalnie. Może zostać wampirem będąc nastolatkiem.
 2. Musisz wpisać kod boolprop testingCheatSenabled true i kliknąć (trzymając SHIFT) na wybranego sima. Szukaj opcji Make Vampire klikając ikonkę więcej.
Jak rozpoznać wampira?

Wampira łatwo rozpoznać po jego szarej karnacji, czerwonych oczach, stroju, kłach oraz tytule Hrabia/Hrabina przed imieniem. Kobiety mają długie suknie, w ciemnych barokowych barwach, a mężczyźni mają długie płaszcze.

Jak opiekować się rodziną w której są wampiry?

 1. Musisz w trybie kupowania kupić trumnę, która będzie chronić Twojego wampira/wampirzycę.
 2. Budzi się on o 19.00, iż kładzie się spać przed wschodem słońca czyli o 6.00.
 3. albo sprzedać wszystkie okna na parceli (w pomieszczeniu bez okien paski potrzeb będą spadać szybciej niż normalnemu simowi ale wolniej niż na słońcu).
Jak Sim może przestać być wampirem?
Musisz skontaktować się z Cygańską Swatką za pomocą telefonu. Gdy ona przyjdzie musisz ją przywitać i kupić od niej eliksir Wampirocylinę-D. Każ wypić Simowi eliksir, w końcu przemieni się w normalnego Sima, który nie boi się słońca. Jeśli masz dodatek Osiedlowe Życie możesz o eliksir poprosić czarodzieja lub czarownicę, albo sam zostać jednym z nich i ugotować w kotle lekarstwo.

Cechy wampira


Zalety bycia wampirem w The Sims 2 to:
 • Zamiana w nietoperza.
 • Skradanie się.
 • Spanie w trumnie.
 • Wieczne życie.

A wady:
 • Wampir nie może wychodzić na słońce. Kończy się to jego silnym osłabieniem lub nawet śmiercią (gdy za długo siedzimy na słońcu).
 • Od godziny 7.00 do 19.00 musi spać w trumnie.

Na dziś to wszystko ;) do jutra :>