wtorek, 21 maja 2013

Św. Mikołaj i Towarzyski Króliczek ;D

Jak zwabić Św. Mikołaja do naszego domu ?


Wielu z Was pewnie zastanawiało się jak za pomocą akcesorii Na święta przywołać Św. Mikołaja na simową wigilię! My wam to ułatwimy i powiemy co zrobić, krok po kroku.
1. Oczywiście ważne jest, piękne udekorowanie i wysprzątanie domu na święta. Jednak najważniejszym, potrzebnym elementem jest - choinka! Włącz lampki na choince.

2. Następnym krokiem będzie zwabienie Św. Mikołaja do twojego domu. Tym co Mikołaj lubi najbardziej są ciastka Św. Mikołaja!Wiec zabieramy się za ich pieczenie mniej więcej o godz. 18-19. Nie musisz zdobywać dodatkowych punktów gotowania, ale najlepiej przygotuje je domownik, który ma wprawę w gotowaniu. Aby je upiec kliknij na lodówkę, następnie "desery", a później "ciastka Św. Mikołaja". Ciastka przygotowane? Na choince świecą się lampki? Teraz czas na uroczystą wigilię! Nich każdy z domowników zasmakuje chrupiących ciasteczek Św.Mikołaja. Wszystko gotowe! W czasie uroczystej wigilii powinien się pojawić Św. Mikołaj.

3. Możesz porozmawiać lub pobawić się ze Św. Mikołajem, jednak to nic nie da. Mikołaj stanie się twoim najlepszym przyjacielem, ale nie pojawi się na liście twoich kontaktów i jego przyjaźń nie będzie wliczona do liczby wymaganych przyjaciół, aby osiągnąć kolejny szczebel kariery twojego sima.


Jak spotkać Towarzyskiego króliczka ?

I sposób
Jeśli chcemy spotkać towarzyskiego króliczka wybieramy sima, który ma go spotkać. Gdy już go wybierzmy dbamy oto by pasek Towarzystwa sima był cały czerwony i w tedy pojawi się towarzyski króliczek. 

II sposób 
W otoczeniu np. w Weronie dusimy klawisze [Shift]+[Ctrl]+[C] i pojawia nam się okno do wpisania kodu. Wpisujemy kod: 
W otoczeniu np. w Weronie dusimy klawisze [Shift]+[Ctrl]+[C] i pojawia nam się okno do wpisania kodu. Wpisujemy kod: boolProp TestingCheatsEnabled true i wchodzimy do rodziny, w której ma się ukazać towarzyski króliczekKlikamy na  pasek Towarzystwo i przeciągamy do czerwoności. A po chwili pokazuję się towarzyski króliczek.

Jak podładować pasek po pobycie króliczka.Dusimy klawisze [Shift]+Ctrl]+[C] i wpisujemy kod: maxmotives ( działa na wszystkich członków rodziny) 
Na razie to tyle, później jeszcze może coś dodam ;)