wtorek, 14 maja 2013

Kilka instrukcji do The sims 2 + Syrenka w The sims 3 Rajska Wyspa


Siemka ;) Dziś jakoś mi się nie chciało wchodzić na bloga, ale jednak postanowiłam coś dodać ;-) No to dodaję kilka instrukcji. Te będą bez ilustracji, ale postaram się, żeby następne miały obrazki :D

Przesuwanie wskaźników potrzeb, umiejętności i zainteresowań
Najprostszym sposobem jest: w podglądzie otoczenia wpisz kod boolProp TestingCheatsEnabled true zanim wejdziesz do rodziny. Następnym krokiem jest wejście do parceli. I już gotowe.

(UWAGA: po wyjściu z gry kod się zdeaktywuje i będzie trzeba robić całą akcje od nowa).

Drugim sposobem, jeśli nie chce nam się wychodzić z parceli aby wpisać kod i ponownie wejść, jest:
Najpierw wywołujemy okno konsoli (ctrl+shift+c) i wpisujemy kod: boolProp TestingCheatsEnabled true i samochodem wybieramy się na parcelę publiczną (można przez taksówkę). Kiedy już dojedziemy w prawym, górnym rogu pojawia się pewien kod, który oznacza że możemy przesuwać wskaźniki potrzeb, umiejętności i zainteresowań, po powrocie do domu kod nie znika więc możemy ciągle się cieszyć przesuwaniem wskaźników (UWAGA: po wyjściu z gry kod się zdeaktywuje i
będzie trzeba robić całą akcje od nowa).

Szczerze, próbowałam obu i mi bardziej pasuje pierwszy ;)

Pragnienia niemowlęcia
Aby mieć wgląd w potrzeby, pragnienia i obawy wybranego niemowlaka, w oknie konsoli wpisz boolprop testingCheatsenabled true.
Następnie naciśnij klawisz "Shift", kliknij na interesujące cię dziecko. Pojawi się opcja "make unselectable" - klikamy na nią, a potem to samo tylko że "make selectable". Wtedy gra automatycznie przeniesie cię na profil niemowlaka. Mamy dostęp do wszystkich opcji,również do "Set to birthday" (Wywołaj urodziny).Syrena – nowa, nierealna rasa wprowadzona w The Sims 3: Rajska Wyspa. Będzie ją można spotkać podczas nurkowania, pływania oraz żeglowania.
Po raz pierwszy widzimy ją w zwiastunie The Sims 3: Rajska Wyspa, gdy wykonuje delfinie skoki przez ocean.

Opis

Według informacji udzielonych na Twitterze syrenami będą mogły być zarówno kobiety jak i mężczyzni. Ogon będzie pojawiał się tylko w wodzie. Syreną będzie można się stać, narazie nie wiadomo w jaki sposób.

Ciekawostki

Ts3rw syrena
  • Simowie mogą przebrać się za syrenę na Halloween (The sims 3 Cztery pory roku).
  • Można wyrzeźbić pomnik syreny (The sims 3 Kariera)
  • Spotykamy ją w grze The Sims Średniowiecze podczas wyprawy statkiem. Można ją zabić i otrzymać mięso wieloryba lub przywołać, a wtedy da nam kamienie many, lub załoga ją przestraszy, co kończy się jej odpłynięciem i negatywnym nastrójnikiem.
  • The Sims 3: Rajska Wyspa występuje tatuaż syreny.
  • Jest rzeźba i płaskorzeźba syreny w The Sims 3: Cztery Pory Roku.

Niestety, w The sims 2 nie ma syren, ale można sobie pobrać kostium syreny. Kliknij na syrenkę, aby pobrać.


Na dziś to wszystko, pędzę na grilla ;) Narka ; - D