poniedziałek, 3 czerwca 2013

[TS2] [Rasy] Wielka Stopa XD

Wielka Stopa

20110617220550!The Sims 2 Bon Voyage Logo
Wielkastopa
ImięWielka Stopa
PłećMężczyznaMężczyzna
WiekDorosły
RasaWielka stopa Wielka Stopa
Rodzina
Stan cywilnyKawaler
Osobowość
Znak zodiaku ??
Aspiracja ??
Inne informacje
GraThe Sims 2 Bon Voyage IconThe Sims 2: Podróże
DostępnośćAktywny
OtoczenieTrzy Jeziora
Wielka Stopa – stwór żyjący w górach na ukrytej parceli. Jest podobny do Sima, jednak całe jego ciało pokrywa sierść. Pojawia się w dodatkach The Sims: Wakacje i The Sims 2: Podróże.

Znalezienie Wielkiej Stopy

Aby go znaleźć potrzebujemy mapy, którą znaleźć można na wycieczce lub w ziemi. Jak już ją będziemy mieli, jedziemy na wycieczkę w góry. Następnie ze spisu parceli wybieramy Ukrytą Norę.

O Wielkiej Stopie

Wielka Stopa jest porośniętym brązową sierścią (po zmianie grupy wiekowej na "emeryt" zmienia kolor na srebrny) stworzeniem podobnym do Sima. Ma wykształcone wszystkie umiejętności i zdobyte wszystkie rangi. Umie też bić się w piersi i tańczyć jak prawdziwi górale, a ponadto z innymi Simami ma dostępną interakcję "Uścisk wielkiej stopy". Imiona stwora są różne, ale zawsze ma imię i przydomek "Wielka Stopa" (np. Arnold Wielka Stopa). Wielka Stopa może przyłączyć się do naszej rodziny. Aby tak się stało, Sim odwiedzający stwora musi zaprzyjaźnić się z nim. Gdy pasek długotrwałych znajomości osiągnie 100, pojawia się opcja "wprowadź się". Klikamy na nią, a następnie wracamy do hotelu. Gdy zakończymy wakacje i wrócimy do domu zastaniemy tam nowego członka rodziny. Można też go zdobyć szybciej, wpisując "boolProp testingcheatsenabled true", nacisnąć z przytrzymanym Shiftem na skrzynkę pocztową i klikając Make NPC/Big foot. Jeszcze inny sposób z tym kodem obejmuje otworzenie trybu tworzenia rodziny, naciśnięcie Shift+N, wejście w tworzenie dorosłego mężczyzny, wzięcia fryzury Wielkiej Stopy i makijażu całej twarzy Wielkiej Stopy i ubranie, ale tutaj nie powstaje ten sam stwór z gór. Co ciekawe, gdy Wielka Stopa pójdzie do pracy, może przynieść do domu jakiś sprzęt lub mebel. Na jednym z kanałów w telewizji w The Sims 3 występuje Wielka Stopa.