poniedziałek, 3 czerwca 2013

[TS2] [Poradnik] Meble na ukos i Cenzura!

Meble na UKOS!
Żeby meble stały na ukos trzeba mieć Na STUDIACH… wpisujemy kod
boolProp allow45DegreeAngleOfRotation [true/false]-Możliwość stawiania przedmiotów pod kątek 45 stopni. Pomagają przy tym klawisze „<” i „>”.   ŹRÓDŁO – http://simy.focus.pl
Jeżeli nie mamy dodatku NA STUDIACH wchodzimy TU i ściągamy program SeeThem2. Kiedy się ściągnie wypakowujemy go NA PULPIT. Program ma ikonkę czerwonego serca. Wchodzimy w SeeThem2. Pojawi się Takie coś:
  To właśnie ten program. Tu gdzie mamy te dwa fotele klikamay na to żeby z Czerwonego X zrobił się zielony PTASZEK. Kiedy wykonamy te czynności wchodzimy do gry. Gdy kupujemy fotel nie stawiamy go od razu na podłoże tylko trzymamy i wciskamy klawisz „<” lub „>” wtedy fotel obraca się o 45 stopni. A efekt jest taki jak na obrazku w programie.
PS!! Jest też druga przydatna funkcja w tym programie! A dokładniej
POZBYCIE SIĘ CENZURY!!
Jeżeli mamy tylko TS2 bez dodatków i akcesori to cenzurę można wyłączyć kodem intProp censorGridSize 0 ale to jest również nie wygodne bo za każdym razem po wyłączeniu gry kod też się wyłącza. No więc w programie jest też zdjęcie nagiej simki. Klikamy na to i Czerwony X zmienia się w zielonego ptaszka. teraz kiedy wejdziemy do gry i simka np. weźmie kąpiel będzie naga i nie będzie cenzury.
(Nasze Simy mają cało jak lalki Barbie. Żeby było widać prawdziwe narządy musisz ściągnąć patche)