poniedziałek, 3 czerwca 2013

[TS3] Syrena + kraken + rekin w The sims 3 Rajska Wyspa

Helołł :) dziś znalazłam więcej informacji o syrenach w The sims 3 Rajska Wyspa

Syrena

Syreny są egzotycznymi stworzeniami morskimi, które przystosowały się do życia na lądzie. Jednak różnią się od zwykłych Simów na wiele sposobów. Syreny mogą jeść ludzkie jedzenie, ale wolą rzeczy, które pochodzą z morza, jak ryby i algi. Wodorosty można zbierać podwodnych parcelach lub kupić w sklepie spożywczym. Skóra syreny łatwo się wysusza dlatego wymaga stałego nawilżania. Częste kąpiele, prysznice i kąpiele w basenie lub morzu są koniecznością! Jeśli potrzeba Nawilżenia spadnie zbyt nisko syrena zaczynie wysychać i ostatecznie się odwodni. Jeśli nie dostarczy się im wody, Mroczny Kosiarz może złożyć im wizytę! Naturalnym środowiskiem syreny jest ocean. Muszą pływać w oceanie regularnie lub pojawi się Niedobór Słonej Wody. Syreny, które nie pływają w słonej wodzie regularnie ostatecznie stracą moce i ogon oraz przekształcą w zwykłego Sima. Syreną będzie można się stać, przez zjedzenie Syreniej Algi. Syreny nie będą mogły być atakowane przez Krakena i rekina. Syrena, która znajduje się na lądzie ma nogi pokryte wielokolorowymi łuskami.

Kraken – nowe, mistyczne zwierzę pojawiające się w The Sims 3: Rajska Wyspa.  Będzie on spotykany podczas pływania samemu, motorówką lub skuterem wodnym oraz podczas windsurfingu. Żeby pożarł łódkę lub Sima (lub to i to) trzeba długo stać w jednym miejscu. Kraken nigdy nie zaatakuje syren.

Ciekawostki

  • Kiedy Sim posiada nagrodę Przyjaciel Krakena Kraken nie zaatakuje jego łodzi i zaatakuje każdą łódź jaką ten Sim sobie zażyczy.

Kraken 2Kraken
           Kraken                                          Kraken porywający Sima


Rekin – jedna z ryb występujacych w The Sims 3. W The Sims 3: Rajska Wyspa może stać się zagrożeniem dla Sima.

Gdzie występuje?

The Sims 3

Najczęściej można go spotkać w morzu/oceanie lecz zdarzają się przypadki, że występuje on w jeziorach.

The Sims 3: Rajska Wyspa

Rekin występuje tylko w podwodnych parcelach. Często "strzeże" skarbów ukrytych na dnie. Jeśli się przed nim nie schowamy (w jaskini) lub nie odpłyniemy na czas może zaatakować, a nawet skonsumować naszego Sima.