niedziela, 21 lipca 2013

[TS2] [Poradnik] Jak dostać się do Klubu Ogrodnika?

1.Zaczynamy od przygotowania ogrodu przed wizytacją : sprzątamy w jesieni liście, wyrzucamy gazetę, ogólnie sprzątamy cały ogród [nie dom] ze śmieci, pryskamy [jeśli trzeba] i pielęgnujemy drzewa, rośliny a nawet krzaki czy kwiaty.
Musimy zadbać o działki z zasianymi roślinami oraz o ozdoby[domek biedronki , strach na wróble i inne ozdoby ] oraz o to aby żadna roślina nie była chora[najlepiej to zdrowa z zielona buźka lub kwitnąca [dotyczy drzew].

2.Następny krok to zadzwonienie do Klubu Ogrodnika [ Zadzwoń > Usługi >
Klub Ogrodnika] i czekając na członka Klubu.

Gdy przyjdzie witamy i prosimy o wstąpienie do klubu [Więcej > Wstąp do ... ].
Simka, która jest członkiem klubu dzwoni do osób, które razem z nią przeprowadzą inspekcję [ bez niej się nigdy nie dostaniesz ]. Gdy Simka zacznie inspekcje my w tym czasie możemy się zająć czymkolwiek np. zrobieniem obiadu czy obejrzeniem prognozy pogody gdyż inspekcja nie wymaga naszej obecności.

O przebiegu inspekcji będziemy informowani w okienkach. Wtedy dowiemy się co się podoba a co nie. Gdy inspekcja zakończy się pokaże sie komunikat. Jeśli wszystko będzie tak jak napisałam dostaniemy fundusze na dalszy rozwój [ najprawdopodobniej 1 600$ ] oraz studnię życzeń.
Po wstąpieniu możemy prosić o inspekcje lecz w przedziale kilku lub kilkunastu dni, bo gdy spróbujemy za np. 2 dni pokaże się komunikat, że Klub ogrodników sądzi, że przez ten czas rośliny nie urosły i mamy spróbować jutro.