niedziela, 11 sierpnia 2013

[TS2] [Poradnik] Sposób na udaną randkę

1. Po pierwsze dzwonimy do cygańskiej swatki . Później , kiedy ona będzie na naszej parceli witamy się z nią i prosimy o randkę w ciemno . Musimy wtedy możliwie jak najwięcej jej zapłacić . 

2. Kiedy mamy już partnera, warto nasze stosunki doprowadzić do pojawienia się tzw. dobrej chemii. Kiedy pojawi się dobra chemia udaną randkę mamy prawie już w kieszeni. Aby umówić się z danym simem, klikamy na niego, szukamy akcji "Zapytaj..." i jeżeli jest taka możliwość to wybieramy: "Umówisz się ze mną?" 

3. Po wyrażeniu zgody partnera na spotkanie, w rogu pokazuje nam się status randki. Najlepszy jest oczywiście ten ostatni (Randka Marzeń). Aby ułatwić sobie życie klikamy na strzałkę obok wizerunku sima partnera dzięki czemu pojawią nam się jego pragnienia i obawy

4. Teraz robimy różne czynności wskazywane przez dobrą chemię. Wtedy nasza randka w 99% będzie udana. Co każdą czynność są dodawane punkty oceny lub też odejmowane. Kiedy zdobędziemy kolejny poziom oceny randki przybywa nam czasu na randkę. Początkowy czas to 3 h (simowe).